Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sıkça Sorulan Sorular

Renuee’yi sadece doğum yapanlar mı kullanır ?

Renuee Kremi çatlak sorunu olan herkes kullanabilir.


Renuee Krem sadece karın bölgesinde mi etkilidir ?

Hayır, yüz bölgeniz ve genital bölgeleriniz hariç vücudunuzda çatlak sorunu bulunan tüm bölgelerde ( Kalça, bacak, kol, göbek, göğüs, sırt… ) gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Emziren bayanlar göğüslerine kullanmamalıdır.Ne kadar sürede çatlaklarımdan kurtulabilirim ?

Cilt tipinize bağlı olmakla birlikte, ciddi çatlak probleminiz yok ise 1 kutu kullanmanız gerekmektedir. Çatlaklarınız ciddi boyutta ise 2 veya 3 kutu kullanmanızı tavsiye ederiz.


Hamileler Kullanabilir mi ?

Evet çatlak oluşumunu önlemek için kullanabilirler.


Emziren Anne’ler kullanabilir mi ?

Göğüs bölgeniz hariç kullanabilirsiniz.


Klinik Test Çalışmaları yapılmış mıdır ?


Evet, denekler üzerinde Klinik Test çalışmaları yapılmış bir çatlak kremidir.


Nerede Üretilmiştir ?

Renuee, İspanya’da üretilmiştir.1 Kutu ne kadar süre bana yeter ?


1 Kutu Renuee, 1 Ay kullanım içindir. ( Toplam 90 Gr. )Renuee Kremi Nasıl kullanmalıyım ?


Uygulamadan önce Renuee kremin cilde derinlemesine nüfuz edebilmesi için cildinizin temiz olmasında fayda vardır. Renuee Krem’i istenilen bölgelere günde bir veya iki defa uygulamanız yeterli olacaktır. Renuee uygulamasından sonra uygulanan bölgedeki krem emilene kadar yumuşak bir şekilde ovalayarak sürünüz.


İnternet’te bir çok site orijinal olduğunu belirtiyor! Hangisine inanacağım ?


Orijinal Renuee krem aldığınızda kutusu üzerinde “Harflerden ve Rakamlardan oluşan 12 haneli ürün kimlik numarası" olmalıdır ( yoksa zaten sahte üründür). Bu ürün kimlik numarasını www.deosorgu.com adresinden sorguladığınızda, e-mail adresinize ürünün orijinal veya sahte olduğu bilgisi gelmektedir.Çatlaklar neden oluşur?


Kadınlarda özellikle hızlı kilo almaya bağlı olarak ortaya çıkmaktadır...

Kadınların pek çoğunda görülen deri çatlakları, derinin aşırı gerilime maruz kalması ile oluşur. Konuyla ilgili bilgi veren Dermatoloji Uzmanı Dr. Ethem Mercan şu bilgileri veriyor "Anne karnındaki bebeğin oluşturduğu gerginlik, göğüslerin ani büyümesine bağlı gerginlik deride çatlamalara yol açar. Ağırlık çalışan sporcularda omuz bölgesinde yüklenmeye bağlı çatlamalar ortaya çıkabilir. Ergenlik çağındaki gençlerde hızlı büyümeye bağlı vücudun değişik yerlerinde çizik tarzında çatlamalar gelişebilir. Ayrıca bazı hormon hastalıklarında ve kortizon tedavisi sırasında da deride çatlamalar oluşabilir"Çatlaklar zayıflarda da görülür mü?


Vücut çatlaklarında özellikle ani kilo alımı bir risk faktörüdür. Zayıf kadınlarda bağ dokudaki zayıflamaya bağlı çatlak oluşabilirse de, bu çok seyrek görülen bir durumdur. En önemli faktör ani kilo alımıdır. Karındaki ani büyümeye uyum sağlayamayan deri çatlar. Ayrıca deri destek dokusunda gebelik sebebiyle oluşan değişiklikler de bu sürece katkıda bulunur.Kalıtım etkili olabilir mi?


Vücut çatlaklarının kalıtımla da ilgisi olabiliyor. Anne ve akrabalarında da vücut çatlakları olan kadınlarda diğer kadınlara göre vücut çatlaklarının görülme ihtimali daha fazladır. Ergenlik çağındaki gençlerde kalça, göğüs, sırt, uyluk ve bacaklarda, ağırlık çalışan sporcularda özellikle omuzlarda, gebelerde ise karın ve memelerde görülür.Çatlaklar oluşmasın diye beslenmeye dikkat etmeli miyim?


Yüksek kalori içeren, yağ ve şekerden zengin beslenme deri direncini bozarak çatlak oluşumunu kolaylaştırır. Aksine meyve ve sebzeden zengin, balık, zeytinyağı, badem ve fındık içeren düşük kalorili bir beslenme çatlak riskini en aza indirir.Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash playerAdınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :